Taisyklės

Registracijos KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje reikalavimai

Norėdami tapti KANTAR Interneto tyrėju Jūs turite užpildyti registracijos anketą, kurioje bus prašoma nurodyti tikslius Jūsų demografinius bei kontaktinius duomenis.

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės narys negali:

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariu gali tapti bet kuris Lietuvos gyventojas, nedirbantis rinkodaros ar rinkos tyrimų sferoje, tačiau jaunesnis nei 14 metų asmuo turi pateikti tėvų sutikimą.

 

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariai turi nuolat išlaikyti tikslią registracijos metu pateiktą informaciją. KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariai gali bet kada atnaujinti savo pateiktą informaciją susisiekę el. paštu klausk@kantar.com. Paskyra negali būti naudojama kelių asmenų. Paskyros pažeidžiančios registracijos reikalavimus bus trinamos be papildomo perspėjimo, o visi sukaupti taškai anuliuojami.

KANTAR Interneto tyrėjų taškai

KANTAR Interneto tyrėjams taškai yra skiriami už:

Taškų skaičius už kiekvieną veiksmą yra nurodytas panel.kantar.lt puslapyje skiltyje "Jūsų taškai".

Bendruomenės nariai sukauptus taškus gali panaudoti iškeisdami juos į siūlomas dovanas.

Atlygio taškai, kuriuos bendruomenės nariai gauna už skirtingus veiksmus, nėra vertybė, kaip tokia – jų negalima perduoti, parduoti, ar pervesti kitam asmeniui.

Narystės KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje nutraukimas

Narystė KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje yra savanoriška, todėl narystę galima bet kada nutraukti prisijungus prie panel.kantar.lt puslapio. KANTAR Interneto tyrėjai, nutraukdami narystę netenka visų nutraukimo metu "Jūsų taškai" turimų taškų. Norintiems nutraukti narystę KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje, prieš tai rekomenduojame atsiimti atlygį už sukauptus taškus su sąlyga, kad sukauptų taškų kiekis yra pakankamas atsiimti vienai iš panel.kantar.lt puslapyje siūlomų dovanų.

Nustačius, jog vartotojas:

KANTAR pasilieka teisę panaikinti vartotojo profilį. Tokiu atveju visi sukaupti taškai bus panaikinami.

Naudodamiesi mūsų puslapiu, Jūs sutinkate, kad mes Jūsų įrenginyje patalpintume slapukus.