index pic

Apie KANTAR Interneto tyrėjus

Sužinokite daugiau apie KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenę
Buvimas KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariu suteikia Jums galimybę išreikšti Jūsų, kaip nuolatinio pirkėjo, nuomonę, kuri yra labai vertinga kompanijoms, veikiančioms tiek Lietuvoje, tiek pasauliniu mastu. Jūs galite daryti įtaką šių kompanijų sprendimams ir taip padėti pagerinti paslaugas ir produktus, kuriuos Jūs naudojate kasdien.

Prisijunkite

Sužinokite daugiau apie mūsų motyvacijos sistemą

Motyvacijos sistema

Norint dalyvauti Interneto auditorijos tyrime, reikia užpildyti registracijos formą ir instaliuoti programėles kompiuteryje arba išmaniajame telefone.

Registracijos forma

Naujienos

Su mumis jūs visada susipažinsite su naujausiomis žiniomis ir įvykiais.

Apie KANTAR

Kantar yra viena didžiausių pasaulyje tyrimų bendrovių, kurios ekspertai dirba daugiau nei 100 šalių. Kantar yra ekspertai inovacijų, prekės ženklų, komunikacijos, vartotojų elgsenos ir kitose srityse. Savo klientams bendrovė padeda identifikuoti svarbiausius jų veiklos aspektus, atskleisti dar neišnaudotą potencialą ar pastebėti kritinius momentus bei tinkamai į juos reaguoti.

Bendrovė priklauso vienai pasaulyje pirmaujančių duomenų, tyrimų ir konsultacijų kompanijų Kantar. Grupė veikia 100 šalių ir vienija 30 tūkst. tyrimų specialistų, teikiančių prasmingas įžvalgas ir verslo strategijas Kantar įmonių klientams. Kantar yra WPP dalis. Tarptautinės Kantar grupės paslaugomis naudojasi daugiau nei pusė „Fortune Top 500“ kompanijų.

Aplankyti KANTAR Svetainę