Registracijos KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje reikalavimai

Norėdami tapti KANTAR Interneto tyrėju Jūs turite užpildyti registracijos anketą, kurioje bus prašoma nurodyti tikslius Jūsų demografinius bei kontaktinius duomenis.

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės narys negali:

  • turėti daugiau nei vienos paskyros KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje,
  • registruotis naudodamas kito asmens duomenis,
  • aktyvuoti narystės KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje nurodydamas netikrą vardą, pavardę, adresą ar elektroninio pašto adresą,
  • nurodyti klaidinančią ar netikrą informaciją.

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariu gali tapti bet kuris Lietuvos gyventojas, nedirbantis rinkodaros ar rinkos tyrimų sferoje, tačiau jaunesnis nei 14 metų asmuo turi pateikti tėvų sutikimą.

 

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariai turi nuolat išlaikyti tikslią registracijos metu pateiktą informaciją. KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariai gali bet kada atnaujinti savo pateiktą informaciją susisiekę el. paštu . Paskyra negali būti naudojama kelių asmenų. Paskyros pažeidžiančios registracijos reikalavimus bus trinamos, o visi sukaupti taškai anuliuojami.

KANTAR Interneto tyrėjų taškai

KANTAR Interneto tyrėjams taškai yra skiriami už:

  • registraciją panel.kantar.lt svetainėje ir KANTAR programinės įrangos (Cmeter Papildinio ir Mobiliųjų aplikacijų K. TOP, K. Browser) įsidiegimą ir aktyvų naudojimą,
  • profilio klausimynų užpildymą,
  • rekomendaciją šeimos asmeniui, draugui registruotis KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje.
  • už lojalumą, tai yra už dalyvavimą nepertraukiamai 6 mėnesius, kai užpildyti profilio klausimynai ir įdiegtos bei aktyviai naudojamos Cmeter Papildinys ir K. TOP, K. Browser programėles.

Taškų skaičius už kiekvieną veiksmą yra nurodytas panel.kantartns.lt puslapyje skiltyje "Motyvacijos sistema". Sukauptų taškų kiekį galima pasitikrinti skiltyje "Mano taškai".

Bendruomenės nariai sukauptus taškus gali panaudoti iškeisdami juos į siūlomas dovanas.

Atlygio taškai, kuriuos bendruomenės nariai gauna už skirtingus veiksmus, nėra vertybė, kaip tokia – jų negalima perduoti, parduoti, ar pervesti kitam asmeniui.

Narystės KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje nutraukimas

Narystė KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje yra savanoriška, todėl narystę galima bet kada nutraukti prisijungus prie panel.kantar.lt puslapio skilties "Mano informacija". KANTAR Interneto tyrėjai, nutraukdami narystę netenka visų nutraukimo metu "Mano taškai" turimų taškų. Norintiems nutraukti narystę KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje, prieš tai rekomenduojame atsiimti atlygį už sukauptus taškus su sąlyga, kad sukauptų taškų kiekis yra pakankamas atsiimti vienai iš panel.kantar.lt puslapyje siūlomų dovanų.

Naudodamiesi mūsų puslapiu, Jūs sutinkate, kad mes Jūsų įrenginyje patalpintume slapukus.

DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus DUK skiltyje.

 

Eiti į DUK

Registracijos forma

Dar neužsiregistravote? Paspauskite nuorodą ir užpildykite registracijos formą.

Registruotis