Registracijos KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje reikalavimai

Norėdami pradėti dalyvauti KANTAR Interneto auditorijos tyrime, Jūs turite tapti KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariu. Tai Jūs galite padaryti užpildydami registracijos formą, kurioje bus prašoma nurodyti tikslius Jūsų demografinius bei kontaktinius duomenis.

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės narys negali:

  • turėti daugiau nei vienos paskyros KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje,
  • registruotis naudodamas kito asmens duomenis,
  • aktyvuoti narystės KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje nurodydamas netikrą vardą, pavardę, adresą ar elektroninio pašto adresą,
  • nurodyti klaidinančią ar netikrą informaciją.

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariu gali tapti bet kuris Lietuvos gyventojas, nedirbantis rinkodaros ar rinkos tyrimų sferoje, tačiau jaunesnis nei 14 metų asmuo turi pateikti tėvų sutikimą.

 

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariai turi nuolat išlaikyti tikslią registracijos metu pateiktą informaciją. KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariai gali bet kada atnaujinti savo pateiktą informaciją prisijungę prie KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės puslapio „Mano informacija“ skiltyje. Paskyra negali būti naudojama kelių asmenų. Paskyros pažeidžiančios registracijos reikalavimus bus trinamos, o visi sukaupti taškai anuliuojami.

KANTAR Interneto tyrėjų taškai

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės nariams taškai yra skiriami už:

  • registraciją panel.kantartns.lt svetainėje ir KANTAR programinės įrangos (Desktop - TNS Papildinio ir (arba) Mobile - Mobiliųjų aplikacijų TNS TOP, TNS Browser) įsidiegimą ir aktyvų naudojimą,
  • profilio klausimynų užpildymą,
  • rekomendaciją šeimos asmeniui, draugui registruotis KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje.
  • už lojalumą, tai yra už dalyvavimą nepertraukiamai 6 mėnesius, kai užpildyti profilio klausimynai ir įdiegtos bei aktyviai naudojamos TNS Papildinys ir (ar) TNS TOP, TNS Browser programėles.

Taškų skaičius už kiekvieną veiksmą yra nurodytas panel.kantartns.lt puslapyje skiltyje "Motyvacijos sistema".

Bendruomenės nariai sukauptus taškus gali panaudoti iškeisdami juos į siūlomas dovanas.

KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės narys savo sukauptus taškus gali matyti prisijungdamas prie savo paskyros panel.kantartns.lt puslapyje, skiltyje "Mano taškai". Bendruomenės narys į šį puslapį gali patekti įvesdamas savo elektroninio pašto adresą, bei registracijos metu patvirtintą slaptažodį.

Atlygio taškai, kuriuos bendruomenės nariai gauna už skirtingus veiksmus, nėra vertybė, kaip tokia – jų negalima perduoti, parduoti, ar pervesti kitam asmeniui be rašytinio KANTAR komandos sutikimo.

Narystės KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje nutraukimas

Narystė KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje yra savanoriška, todėl KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenės narys gali bet kada nutraukti savo narystę prisijungęs prie panel.kantartns.lt puslapio skiltyje Mano informacija. KANTAR Interneto tyrėjai, nutraukdami narystę KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje netenka visų nutraukimo metu Atlygio krepšelyje turimų taškų. Norintiems nutraukti narystę KANTAR Interneto tyrėjų bendruomenėje, prieš tai rekomenduojame atsiimti atlygį už sukauptus taškus su sąlyga, kad sukauptų taškų kiekis yra pakankamas atsiimti vienai iš panel.kantartns.lt puslapyje siūlomų dovanų.

Slapukai

Slapukai yra maži tekstiniai dokumentai, kurie yra patalpinami Jūsų kompiuteryje, kai Jūs apsilankote svetainėje. Jūsų internetinė naršyklė gali leisti Jums trinti, blokuoti slapukus arba įspėti Jus iššokančiame lange prieš tai, kai slapukas patalpinamas Jūsų kompiuteryje. Daugiau informacijos apie slapukus galite sužinoti savo naršyklės informacijoje arba puslapyje, kuris yra nurodytas šio skyriaus pabaigoje (anglų kalba). Svarbu, kad žinotumėte, jog kai kuriais atvejais, kai Jūs nepriimate slapukų, dalis ar visas puslapis gali nefunkcionuoti, ar funkcionuoti netinkamai. Jei Jūs sutiksite su slapukų naudojimu naršydami mūsų puslapyje, mes Jūsų kompiuteryje išsaugosime keletą tekstinių slapukų dokumentų, kurie mums padės matuoti puslapių naršymą, bei suteiks Jums galimybę naudotis visomis puslapio teikiamomis galimybėmis. Slapukas išsaugo Jūsų įrenginio IP adresą, tačiau nerenka jokios Jūsų asmeninės informacijos. Mes įsipareigojame slapukų pagalba nenustatyti, kas lankosi mūsų puslapyje. Daugiau informacijos galite rasti www.allaboutcookies.org.

Naudodamiesi mūsų puslapiu, Jūs sutinkate, kad mes Jūsų įrenginyje patalpintume slapukus.

DUK

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus DUK skiltyje.

 

Eiti į DUK

Registracijos forma

Dar neužsiregistravote? Paspauskite nuorodą ir užpildykite registracijos formą.

Registruotis